Liczba odwiedzających:

STRONA GŁÓWNA > AKTUALNOSCI

13.06.2021 r.
XI Niedziela Zwykła

1. Miesiąc czerwiec jest poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Codziennie po Mszy św. odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. We wtorek 15 czerwca przypada 9 rocznica objęcia diecezji przez Bp. Andrzeja Jeża. W modlitwie prosimy Pana Boga o obfite łaski dla naszego Pasterza.

3. W przyszła niedzielę przeżywać będziemy Diecezjalne Święto Rodziny. Centralne obchody tego święta odbędą się w Starym Sączu, gdzie na Ołtarzu Papieskim będzie sprawowana o godz. 11.00 uroczysta Eucharystia, transmitowana przez nasze diecezjalne radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

4. W środę o godz. 18: 00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.

5. W piątek o godz. 18: 00 – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i Msza św.

6. W sobotę o godz. 18: 00 – Msza św. już niedzielna.

7. W liturgii tygodnia:
Poniedziałek – wspomn. bł. Michała Kozala, bp. i męcz.
Czwartek - wspomn. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak.

8. W czwartek o godz. 11: 30 w budynku szkoły w obecności rodziców odbędzie się egzamin młodzieży kl. VII przed bierzmowaniem. Egzamin przeprowadzi dekanalny wizytator religii.

9. Bóg zapłać!
- za wysprzątanie kościoła
- za ofiary złożone do puszki na uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie

Uprzejmie prosimy w najbliższą sobotę o posprzątanie kościoła i dolnej kaplicy:
Marię Krzyżak, Magdalenę Bąk, Agnieszkę Szczurek

Od 14. 06. 2021 r. do 20. 06. 2021 r.

6:30 Za Parafian

6:30 Za + Ignacego Sęk w 22 rocznicę śmierci i + Marię żonę.

ŚRODA
18:00 Za + Teresę Bomba w kolejną rocznicę śmierci i + Mariana męża. Z intencji córki z rodziną.

6:30 Za + Danutę Krystof. Z intencji rodziny Krokowskich.

6:30 Za + Aleksandra Wolak. Z intencji Mariana i Marii Mróz z Tarnowa.
18:00 Za + Elżbietę Schabińska- Wójsik – wspomnienie z okazji imienin.

11:00 Chrzest
18: 00 Msza św. niedzielna. Za + Mieczysława Bednarek. Z intencji chrześniaka Grzegorza Bednarek z rodziną.

NIEDZIELA
7: 00 Za + Józefa Kwaśniewski. Z intencji Zbigniewa i Kazimiery Fedko z rodziną.
10: 00 Msza św. koncelebrowana:
I W 1 rocznicę urodzin Magdaleny Dumana.Z intencji babci i dziadka.
II W intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin. Z intencji Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej i Parafian.
III W intencji Ks. Proboszcza z okazji imienin. Z intencji Parafialnego Zespołu Caritas.
15: 00 Za + Ludwikę Dziedzic w kolejną rocznicę śmierci oraz ++ Józefa i Marię Majerczyk.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii p.w. Najśw. Maryi Panny Królowej w Gródku nad Dunajcem umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.