Liczba odwiedzających:

STRONA GŁÓWNA > AKTUALNOSCI

19. 09. 2021 r.
XXV Niedziela Zwykła

1. W trzecią niedzielę września obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. o godz. 18:00 W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. o godz. 18:00. W pozostałe dni powszednie Msza św. rano o godz. 6:30.

3. W ostatnią niedzielę września Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości.

4. W piątek po Mszy św. zebranie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Będzie najpierw modlitwa, rozważanie przed Najświętszym Sakramentem a później w sali parafialnej omówimy bieżący temat podany przez Komisję Synodalną.

5. W liturgii tygodnia:
Poniedziałek – wspomnienie św. Andrzeja, Kim Taegon, prezb., Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, męcz.
Wtorek – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
Czwartek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezb.
Wszystkim solenizantom tego tygodnia życzę obfitych łask Bożych, opieki Matki Bożej i Patronów

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

7. Bóg zapłać!
- za ofiary złożone do puszki na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie
- za wysprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.

Uprzejmie prosimy o posprzątanie w najbliższą sobotę kościoła i dolnej kaplicy:
Marię Sz., Dorotę Sz., Marzenę K.

Od 20.09.2021 do 26.09.2021 r.

6:30 Za Parafian

6:30 Za + Wandę Bednarek. Z intencji Parafialnego Zespołu Caritas.

Za + Stanisławę Gargas w kolejną rocznicę śmierci i + Józefa męża.

6:30 Za + Janinę Wolak. Z intencji rady rodziców szkoły w Gródku n. D.

Za + Józefa Sarna. Z intencji rodziny Rafów i Hajduków.
18:00 W 5 rocznicę ślubu Karoliny i Dominika Kołacz i w intencji ich dzieci.

6:30 Za + Czesława Jurkowskiego. Z intencji córki Anny.

7: 00 Za + Marię Burek w 9 rocznicę śmierci. Z intencji córki Anny.
10: 00 W 25 rocznicę ślubu Marii i Henryka Kołacz i w intencji ich dzieci.
15: 00 W 40 rocznicę ślubu Stanisławy i Jana Olechowskich i w intencji ich dzieci z rodzinami.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii p.w. Najśw. Maryi Panny Królowej w Gródku nad Dunajcem umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.