Liczba odwiedzających:

STRONA GŁÓWNA > AKTUALNOSCI

18.07.2021 r.
XVI Niedziela Zwykła

1. W środę Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18: 00. W piątek Msza św. i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, o godz.18: 00. W pozostałe dni powszednie – Msza św. rano, o godz. 6:30.

2. W liturgii tygodnia:
Czwartek – Święto św. Marii Magdaleny.
Piątek – św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, święto.
Sobota – wspomnienie Św. Kingi, dziew. patronki Diecezji.

3. W niedzielę 25 lipca wspomina się również Św. Krzysztofa, który jest patronem motocyklistów, kierowców i podróżnych. W sobotę po wieczornej już niedzielnej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
Solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia obfitych łask Bożych i opieki świętych patronów.

4. Wszystkim gościom wypoczywającym w naszej parafii, życzę miłego pobytu dobrej pogody, umocnienia sił fizycznych i duchowych.

5. Bóg zapłać!
- za wysprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę.
- za złożone ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Uprzejmie prosimy o posprzątanie w najbliższą sobotę kościoła i dolnej kaplicy:
Sylwię Cz., Elżbietę W., Bernadetę B.

Od 19. 07. 2021 r. do 25. 07. 2021 r.

6:30 Za Parafian.

WTOREK
6: 30 Za + Czesława Jurkowskiego – wspomnienie z okazji imienin. Z intencji żony i dzieci.

18:00 Za + Aleksandra Wolak w 7 rocznicę śmierci.

CZWARTEK
6:30 Za + Annę Wójsik - wspomnienie z okazji dnia urodzin. Z intencji chrześnicy Anny.

6:30 Z okazji dnia urodzin wnuka Sławomira. Z intencji babci.
18: 00 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia, opiekę Bożą i Matki Najświętszej dla pewnej osoby.

6:30 W dniu imienin w intencji Krystyny.
18: 00 Msza św. niedzielna Za + Zbigniewa Kieć i ++ jego rodziców.

NIEDZIELA
7: 00 Z okazji 50 rocznicy urodzin Bernadety Bogdanowicz. Dziękczynna i o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej.
10: 00 Za + Stanisława Apriasz. Z intencji Grażyny i Tadeusza Kantor z rodziną.
15: 00 W 6 rocznicę ślubu Marzeny i Grzegorza Krokowskich. Dziękczynna i o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla Marzeny i Grzegorza oraz ich dzieci Jakuba i Wiktora.

Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii p.w. Najśw. Maryi Panny Królowej w Gródku nad Dunajcem umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

Wszystkie dane osobowe zamieszczone na stronie internetowej parafii są umieszczone wyłącznie za zgodą osób zainteresowanych.